Logo
English
Deutsch
Česky
 
 

KDO JSME

U nás si vyberete noty stejným způsobem jako v jiných internetových obchodech. Pak Vám bude umožněno stáhnout si vybrané zboží přímo do Vašeho počítače.

Tato služba má pro vás řadu nesporných výhod:

NECHCE SE VÁM PLATIT POŠTOVNÉ? U NÁS NEMUSÍTE.

Vámi zakoupené noty si stáhnete přímo k sobě do počítače. Žádné poštovné platit nebudete. Nenastane tak běžná a pro vás nevýhodná situace, kdy je poštovné stejně vysoké, ne-li vyšší než cena Vašeho zboží.

HUDBA, KTEROU JINDE NENAJDETE

Máte rádi Dvořáka, Janáčka, Smetanu, Martinů a českou hudbu vůbec? Jejich následovníky najdete právě u nás! Mnohé z úspěšně hraných skladeb vycházejí poprvé a jinde je nedostanete. Vedle klasické hudby nabízíme také hudbu instruktivní a populární.

MYSLÍTE SI, ŽE CENY HUDEBNIN BY MOHLY BÝT NIŽŠÍ? MY TAKÉ.

Proto Vám nabízíme příznivější ceny, než které jsou běžné u tištěných hudebnin. Můžeme si to dovolit. Díky moderní/progresivní formě publikování ušetříme náklady spojené s výrobou knižní vazby.

NAŠE HUDBA JE STÁLE NA SKLADĚ.

Díky elektronickému formátu not je naše zboží stále k dispozici. Nemůže se stát, že by byl nějaký titul vyprodán.

VADÍ VÁM PŘI HRANÍ STÁLE OBRACET STRÁNKY?

Využijte výhod služby www.selfprint-music.cz. Odpadne Vám problém s neustálým otáčením stránek během hraní, jak je to běžné u vyvázaných not. Stránky si můžete libovolně uspořádat a pospojovat podle Vaší aktuální potřeby.

TĚŠÍME SE NA VAŠE PŘÁNÍ.

Hledáte nové skladby pro konkrétní obsazení nebo příležitost? Napište nám. Uvítáme Vaše návrhy.